Licentie

Social media

 

    

Reclame

Jouw reclame hier of ergens anders op de site? Informeer naar de mogelijkheden en gunstige tarieven bij onze webmaster.

Awards
Radio Speler

Maandag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 12:00 || De Radioshow – Kitty Joosten. (deradioshow.eu)
12:00 13:00 || Roy is Los – Roy Scheerman.!!
13:00 15:00 || Delta Amsterdam – Henk de Graaf.
15:00 18:00 || Gorgeous 40 – Jason Scott.!!
18:00 20:00 || Unlucky Tracks – Mars Soundman.!!
20:00 22:00 || Onverantwoord ABC – Menno Knol.!!
22:00 00:00 || Tardis Show – The Doctor.!!

Dinsdag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 12:00 || De Radioshow – Kitty Joosten. (deradioshow.eu)
12:00 13:00 || Roy is Los – Roy Scheerman.!!
13:00 15:00 || Delta Amsterdam – Henk de Graaf.
15:00 17:00 || De Connectie – DJ de Ruiter.!!
17:00 20:00 || Big Fat Party Anthems – Tommy Martin.!!
20:00 22:00 || Retro Top 30 – Bill Sharkey.!!
22:00 23:00 || Tip Top 50 – DJ Mike.!!
23:00 00:00 || De Single Collectie – DJ Mike.!!

Woensdag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 12:00 || De Radioshow – Kitty Joosten. (deradioshow.eu)
12:00 13:00 || Roy is Los – Roy Scheerman.!!
13:00 15:00 || Delta Amsterdam – Henk de Graaf.
15:00 17:00 || De Muziekdoos – Rudolf Stevens.!!
17:00 18:00 || De Duitstalige Top 15- DJ Stupid Cupid.!!
18:00 20:00 || Tamla Soul Train – Pete Forsyth.!!
20:00 22:00 || DanceNation – Thorsten Hopman.!!
22:00 00:00 || Nederlandstalige Top 40 – DJ Mike.!!

Donderdag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 12:00 || De Radioshow – Kitty Joosten. (deradioshow.eu)
12:00 13:00 || Roy is Los – Roy Scheerman.!!
13:00 15:00 || De Herman Smeets Show – Herman Smeets!!.
15:00 17:00 || Vintage gold classics – Bob Francis.!!
17:00 18:00 || De Favoriete Muziek Collectie– Harry Tiger.!!
18:00 19:00 || Hitkampioen – Erik Devalk.!!
19:00 20:00 || Vlaamse Extra 15 – Wim Mees.!!
20:00 00:00 || Crystalradio

Vrijdag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 12:00 || De Radioshow – Kitty Joosten.
12:00 13:00 || Hits aller tijden – Paul Meyer.!! (deel 1)
13:00 14:00 || Artiesten promotie – Paul Meyer.!!
14:00 15:00 || De artiest van de week – Paul Meyer.!!
15:00 16:00 || Hits aller tijden – Paul Meyer.!! (deel 2)
16:00 17:00 || The Flashback Show – Pascal Delplanque.!!
17:00 18:00 || The Popcorn Cellar – Jan Kerremans.!!
18:00 19:00 || Roy is Los – Roy Scheerman.!!
19:00 20:00 || Weekend Mix – Anders Lundgren.!!
20:00 22:00 || In The Mix – Rob From Holland.!!
22:00 23:00 || Summer Specials – Anders Lundgren.!!
23:00 00:00 || High drone in the Mix 1 – Eric van Praet.!!

Vrijdag tussen 22:00 en 23:00 tijdens de zomer Anders Lundgren met Summer Specials .. Kan incidenteel vervallen als Rob from Holland extra uur doet.

Ook kunnen er live uitzendingen zijn vanuit Babbels en Toekomst Texel met Rob from Holland .. Aankondigingen via Faceook.

Zaterdag

00:00  01:00 || High drone in the Mix 2 – Eric van Praet.!!
01:00  02:00 || Guido’s Lounge Cafe Broadcast – Guido.!!
02:00  03:00 || Guido’s Lounge Cafe Broadcast – Guido.!!
03:00 11:00 || United Sounds Choice Shows.!!
11:00 12:00 || De Vlaamse Super 15 – DJ Mike.!!
12:00 13:00 || Terug naar Toen/Blesuurtje – Rudolf Stevens/Guy Cordeels.!!
13:00 14:00 || Sit Back & Relax – Sammy Soul.!!
14:00 16:00 || Onverantwoord ABC – Menno Knol.!!
16:00 18:00 || The Wonderfull World of Stupid Cupid – Stupid Cupid.!!
18:00 20:00 || Vergeten hits – Frank van Rooijen. (Elke 1e en 3e zaterdag)!!
18:00 20:00 || Retro Top 30 – Bill Sharkey. (Elke 2e en 4e zaterdag)!!
18:00 20:00 || In the Mix – DJ Radion. (Incidenteel 2e en 4e zaterdag)!!
20:00 21:00 || Totaly Anders/Summer Sessions – Anders Lundgren.!!
21:00 22:00 || Welcome to my House – Anders Lundgren.!!
22:00 00:00 || TKO experience – Frank Broeders.!!

Zondag

00:00 09:00 || United Sounds Choice Shows.!!
09:00 11:00 || The Wonderfull World of Stupid Cupid – Stupid Cupid.!!
11:00 13:00 || Rondom de Lunch – Peter de Vries.
13:00 15:00 || De Muziekdoos – Rudolf Stevens.!!
15:00 17:00 || De Connectie – DJ de Ruiter.!!
17:00 18:00 || Gouden Hits – Wim Mees.!!
18:00 19:00 || Terug Naar Toen – Rudolf Stevens.!!
19:00 20:00 || Duitstalige Top 15 – DJ Stupid Cupid.!!
20:00 21:00 || De Favoriete Muziek Collectie – Harry Tiger.!!
21:00 00:00 || In the Mix – DJ Snow & DJ D’X@R.!!

Mededelingen:

Verzoekjes voor Vergeten Hits via kan je aanvragen via het contactformulier deze worden dan in de eerst volgende uitzending van Vergeten Hits gedraaid mits aanwezig en passend in het format of via frankvanrooijen@rgvu.nl .

Elke laatste zaterdag van de maand presenteert Guy Cordeels het programma Blesuurtje, alle andere zaterdagen zal Terug naar toen met Rudolf Stevens te horen zijn.

Henk de Graaf draait binnenkort weer maandag t/m woensdag van 13:00 tot 15:00 uur en zal worden aangekondigd op Facebook

LET OP! DJ’s met een !! (dubbel uitroepteken) achter hun naam draaien geen verzoekplaten.

Deze programmering is onder voorbehoud van wijzigingen.

Deel uitmaken van deze programmering mail naar ons informatie adres, draaien is geheel kostenvrij.

Podcast programma’s worden ALTIJD uitgezonden dus je maakt ze niet voor niks bij RGVU.

Stream status

 

Radio Gewoon Voor U
Stream is online
Bitrate: 192 KB's
www.rgvu.nl
RGVU tijd
RGVU APPS

class=

class=

de Radio Gewoon Voor U apps zijn mogelijk gemaakt door;

class=

RGVU is trots op

class=

class=